Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 334 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monamour (2006) me Titra Shqip

Monamour (2006) me Titra Shqip

Zbuloni sekretet më të fshehura në ditarin e Martës.Mar. 08, 2006Italy94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marta dhe Dario, të cilët janë martuar për ca kohë, janë në krizë sepse ai i kushton shumë kohë punës dhe neglizhon gruan e tij. Në Mantova, gjatë një udhëtimi pune të Dario, Marta takon francezin Leon dhe mes tyre shpërthen pasioni.

Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monamour
Vlerësimi IMDb 5.3 4,885 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 54 vota
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Gone Girl (2014) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
King Kong 2005
Songbird (2020)
Inland Empire 2006
Arrival (2016) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip