Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip

Modest Heroes (2018) me Titra Shqip

Aug. 24, 2018Japan54 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy humanoidë të vegjël ujorë kërkojnë për babanë e tyre të zhdukur, një djalë lufton me një alergji vdekjeprurëse ndaj vezëve dhe një rrogëtar i padukshëm përpiqet të bëhet hero.

Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal ちいさな英雄-カニとタマゴと透明人間-
Vlerësimi IMDb 6.6 2,418 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 104 vota

Regjizori

Aktorët

Min Tanaka isBlind Man (voice)
Blind Man (voice)
Kentaro Sakaguchi isFather (voice)
Father (voice)
Joe Odagiri isInvisible Man (voice)
Invisible Man (voice)
Fumino Kimura isKanini (voice)
Kanini (voice)
Rio Suzuki isKanino (voice)
Kanino (voice)
Machiko Ono isMother (voice)
Mother (voice)
Souta Shinohara isShun (voice)
Shun (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Away We Go (2009) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
The Courier 2020
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
American Skin (2019) me Titra Shqip