Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Modern Times (1936) me Titra Shqip

Modern Times (1936) me Titra Shqip

Ai qëndron i vetëm si argëtuesi më i madh i kohëve moderne! Askush në tokë nuk mund të të bëjë të qeshësh me aq zemër ose të prek zemrën tënde aq thellë ... e gjithë bota qesh, qan dhe drithëron për gjeniun e tij të paçmuar!Feb. 11, 1936United States87 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një tufë delesh shkon në kullota, një turmë punëtorësh shkon në fabrikë. Kështu fillon historia e punëtorit Charlot, i ngarkuar me vidhosjen e bulonave. Pasi u përdor si një kavje për të demonstruar një mekanizëm për t’u përdorur për të shmangur pushimet e drekës së punëtorëve, ai kthehet në vijën e montimit. Aty ai humbet kohën dhe e gjen veten të gëlltitur nga makineritë. I pushuar nga puna, ai fillon një seri punësh të rastit, pastaj takon një vajzë dhe …

Modern Times (1936) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Titulli origjinal Modern Times
Vlerësimi IMDb 8.5 223,783 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 2,627 vota

Regjizori

Aktorët

Charlie Chaplin isA Factory Worker
A Factory Worker
Henry Bergman isCafe Proprietor
Cafe Proprietor
Hank Mann isBurglar
Burglar
Stanley Blystone isGamin's Father
Gamin's Father
Al Ernest Garcia isPresident of the Electro Steel Corp.
President of the Electro Steel Corp.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Man Apart (2003) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Charm City Kings 2020