Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mission: Possible 2021

Mission: Possible 2021

Misioni i parë i një agjenti sekret fillestar shndërrohet në një kaos!Feb. 17, 2021South KoreaPG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjente sekrete kineze Da-hee merr informacion se një numër i madh armësh të paligjshme po kontrabandohen në Kore dhe është dërguar për të hetuar rastin. Ajo takon Su-han, i cili supozohej ta ndihmonte në këtë rast, por për shkak të aftësive të tij të dobëta, ata vazhdojnë të luftojnë për gjëra vërtet të parëndësishme. Por ndërsa dëshmitarët e tyre vriten papritmas, të dy ata bëhen shpejt të dyshuarit kryesorë.

Mission: Possible 2021
Mission: Possible 2021
Titulli origjinal Mission: Possible 2021 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 6.5 165 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 4 vota

Regjizori

Kim Hyung-joo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spectral (2016) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
X-Men: The Last Stand 2006
AK vs AK 2020
Mortal Kombat 1995
Seven Samurai 1954
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip