Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 118 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip

Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip

Kohë të Dëshpëruara. Masa të Dëshpëruara.Jul. 23, 2015United States131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me shpërbërjen e IMF-së, Ethan Hunt (Tom Cruise) dhe ekipi i tij përballen me një mision të ri të pamundur: për të eleminuar Sindikatën, një organizatë kriminale me agjentë specialë shumë të aftë, të ngarkuar me shkatërrimin e IMF-së dhe krijimin e një rendi të ri botëror, një shtet “mashtrues”. “, përmes një serie sulmesh terroriste në rritje. Për ta bërë këtë, Ethan mbledh ekipin e tij dhe bashkohet me Ilsa Faust (Rebecca Ferguson), një ish-agjente e qeverisë britanike enigmatike.

Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mission: Impossible - Rogue Nation
Vlerësimi IMDb 7.4 349,050 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 6,748 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Jeremy Renner isWilliam Brandt
William Brandt
Simon Pegg isBenjamin
Benjamin "Benji" Dunn
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Sean Harris isSolomon Lane
Solomon Lane
Tom Hollander isPrime Minister of the United Kingdom
Prime Minister of the United Kingdom
Jens Hultén isJanik
Janik "Bone Doctor" Vinter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)
Run Hide Fight (2021)
Lucy 2014
The Yin Yang Master 2021
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996