Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip

Asnjë plan. Pa rezerva. Pa zgjedhje.Dec. 07, 2011United States133 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti Ethan Hunt (Tom Cruise), në shërbim të një sektori sekret të posaçëm të CIA-s, pas sulmit që shkatërroi Kremlinin, dëshiron me çdo kusht të provojë pafajësinë e punës së tij dhe të gjurmojë ata që janë përgjegjës për shpërthimin. Ekipi i tij – i cili gjithmonë llogaritet në mbështetjen e shkëlqyeshme të teknikut të laboratorit Benji (Simon Pegg) dhe së cilës i bashkohet gjithashtu një spiun i ri që lulëzon (Paula Patton), i vendosur për të mësuar hilet e tregtisë dhe Brandt (Jeremy Renner) agjent fillestar – megjithatë do të duhet të veprojë pa mbulim të agjencisë, duke ndjekur praktikën e të ashtuquajturit Protokolli Phantom dhe duke rrezikuar akuzën e terrorizmit nëse diçka nuk shkon në mënyrën e duhur.

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mission: Impossible - Ghost Protocol
Vlerësimi IMDb 7.4 464,291 vota
Vlerësimi TMDb 7 7,712 vota

Regjizori

Dan Bradley
Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Paula Patton isJane Carter
Jane Carter
Simon Pegg isBenjamin
Benjamin "Benji" Dunn
Jeremy Renner isWilliam Brandt
William Brandt
Michael Nyqvist isKurt Hendricks
Kurt Hendricks
Vladimir Mashkov isAnatoly Sidorov
Anatoly Sidorov
Samuli Edelmann isMarius Wistrom
Marius Wistrom
Ivan Shvedoff isLeonid Lisenker
Leonid Lisenker
Anil Kapoor isBrij Nath
Brij Nath
Léa Seydoux isSabine Moreau
Sabine Moreau
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip
The Sadness (2021) me Titra Shqip
Insidious (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Eternals 2021 me Titra Shqip
Hero Dog: The Journey Home 2021
The Town (2010) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip