Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip

Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip

Disa misione nuk janë zgjedhje.Jul. 13, 2018United States147 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ethan Hunt (Tom Cruise) dhe ekipi i tij i IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) së bashku me disa aleatë shumë të njohur (Rebecca Ferguson dhe Michelle Monaghan) janë angazhuar në një garë me kohën pas një misioni të dështuar.

Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mission: Impossible - Fallout
Vlerësimi IMDb 7.7 301,236 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 5,954 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Henry Cavill isAugust Walker
August Walker
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Simon Pegg isBenjamin 'Benji' Dunn
Benjamin 'Benji' Dunn
Sean Harris isSolomon Lane
Solomon Lane
Angela Bassett isErika Sloane
Erika Sloane
Vanessa Kirby isThe White Widow
The White Widow
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator 2: Judgment Day 1991
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Knockout 2020
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Avatar (2009)
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Hero Dog: The Journey Home 2021
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip