Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip

Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip

Prisni të Pamundurën.May. 22, 1996United States110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-spiun rus po shet informacione tepër sekrete në tregun e zi ndërkombëtar përmes internetit. Grupi i specializuar në misione të pamundura, të udhëhequr nga Jim Phelps, duhet të demaskojë spiunin dhe të rikuperojë një listë me emrat e agjentëve sekretë më të rëndësishëm në botë. Por gjatë misionit, në Pragë, diçka shkon keq: Ethan Hunt (Cruise) dhe Claire (Béart) janë të mbijetuarit e vetëm të bërthamës speciale. Hunt do të duhet të zbulojë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë dhe pse shërbimet sekrete amerikane tani po e akuzojnë atë si tradhëtar, dhe ndërkohë kapin listën me ndihmën e dikujt tjetër. Në “Mision Impossible” nuk ka vetëm veprim dhe argëtim të shkëlqyeshëm. Theshtë dora e një regjisori që është një mjeshtër i stilit dhe teknikës: i cili këtu bën pushime nga temat e tij më të errëta dhe e bën këtë – pa dyshim – për arsye fitimi, si dhe për kohën e lirë; por pa hequr dorë absolutisht nga kontrolli i tij i jashtëzakonshëm i vënies në skenë dhe tensionit. Seriali televiziv u spektakolarizua pa shtrembëruar shpirtin e tij, me të paktën tre sekuenca të librave shkollorë: ai fillestar në Pragë, ai brenda selisë së CIA-s dhe ai i fundit i përleshjeve në trenin në lëvizje.

Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mission: Impossible
Vlerësimi IMDb 7.1 395,966 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 6,397 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Jon Voight isJim Phelps
Jim Phelps
Emmanuelle Béart isClaire Phelps
Claire Phelps
Henry Czerny isEugene Kittridge
Eugene Kittridge
Jean Reno isFranz Krieger
Franz Krieger
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Ingeborga Dapkūnaitė isHannah Williams
Hannah Williams
Valentina Yakunina isDrunken Female IMF Agent
Drunken Female IMF Agent
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Whiteout (2009) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Watchmen (2009) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
Deadpool 2 2018