Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008

Miss Pettigrew Lives for a Day 2008

Every woman will have her dayMar. 07, 2008United Kingdom88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitet 1930 të Londrës, Guinevere Pettigrew, një shtëpiake angleze me moshë mesatare, pushohet padrejtësisht nga puna e saj. Në një përpjekje për të gjetur një punë të re, ajo has nëpër botën vezulluese dhe të përditshme të Delysia Lafosse, një aktore dhe këngëtare Amerikane, në shërbimin e së cilës ajo fillon të punojë si sekretare private.

Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Titulli origjinal Miss Pettigrew Lives for a Day
Vlerësimi IMDb 7.1 26,845 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 263 vota

Regjizori

Aktorët

Frances McDormand isGuinevere Pettigrew
Guinevere Pettigrew
Amy Adams isDelysia LaFosse
Delysia LaFosse
Lee Pace isMichael Pardew
Michael Pardew
Ciarán Hinds isJoe Blomfield
Joe Blomfield
Shirley Henderson isEdythe Dubarry
Edythe Dubarry
Mark Strong isNick Caldarelli
Nick Caldarelli
Tom Payne isPhil Goldman
Phil Goldman
Christina Cole isCharlotte Warren
Charlotte Warren
David Alexander isChestnut Seller
Chestnut Seller
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Ararat 2002
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
29th Street 1991 me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Immortals 2011
Land (2021) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip