Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Miss (2020)

Miss (2020)

He will realize his dreamOct. 21, 2020France107 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Nëntë vjeçari Alex ka vetëm një ëndërr: që një ditë të zgjidhet Miss France. Pesëmbëdhjetë vjet më vonë, pasi humbi prindërit e tij, nuk ka më vetëvlerësim dhe jeton një ekzistencë mjaft monotone. Sidoqoftë, një takim i papritur zgjon ëndrrën e harruar: duke pretenduar të jetë vajzë, ai vendos të konkurrojë në zgjedhjet për atë që do të jetë një konkurs i pamëshirshëm. Do të ndodhë që së pari ai të gjejë vetveten.

Miss (2020)
Titulli origjinal Miss
Vlerësimi IMDb 6.4 454 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 78 vota

Regjizori

Ruben Alves
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diary of a Mad Black Woman 2005
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Locked Down 2021
The Stand In (2020)
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Outsourced 2007
The Cutting Edge 1992
Top Secret! (1984)
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip