Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mirrors (2008) me Titra Shqip

Mirrors (2008) me Titra Shqip

Ka të keqe ... Në anën tjetër.Aug. 15, 2008United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ben Carson është një ish-polic i NYC i cili u detyrua të braktisë karrierën e tij për vrasjen aksidentale të një bashkëpunëtori. Nga ai moment jeta e tij u zhyt në neurozë dhe alkoolizëm, duke tërhequr edhe familjen e tij në krizë. Ai gjen një punë si rojtar në një magazinë të shkatërruar nga një zjarr i tmerrshëm që pret të rindërtohet. Por ndërsa kryen punën e tij ai fillon të torturohet nga vizionet që shfaqen në një pasqyrë të strukturës së rrënuar: jehonat e katastrofës së kaluar që pushtojnë ngadalë ekzistencën e tij, duke e tërhequr atë në një luftë për shpëtimin e tij mendor dhe fizik.

Mirrors (2008) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mirrors
Vlerësimi IMDb 6.1 103,543 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,315 vota

Regjizori

Alexandre Aja
Regjizori

Aktorët

Paula Patton isAmy Carson
Amy Carson
Amy Smart isAngela Carson
Angela Carson
Jason Flemyng isLarry Byrne
Larry Byrne
Cameron Boyce isMichael Carson
Michael Carson
Erica Gluck isDaisy Carson
Daisy Carson
Ioana Abur isFront Desk Sister
Front Desk Sister
Mary Beth Peil isAnna Esseker
Anna Esseker
John Shrapnel isLorenzo Sapelli
Lorenzo Sapelli
Tim Ahern isDr. Morris
Dr. Morris
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Man of God (2021) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Riding With Sugar (2020)
Interview with the Assassin 2002
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip