Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip

Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip

Pas botës që njihni është një errësirë ​​që nuk e keni imagjinuar kurrë.Oct. 18, 2010United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi të dashurën e tij në një aksident tragjik për të cilin ai ndihet përgjegjës, agjenti Max lufton për të kapërcyer atë që ndodhi dhe të kthehet në normalitet, duke konsideruar mundësinë për t’i dhënë fund jetës disa herë. Me dëshirë ai pranon punën e rojes së natës në një qendër tregtare, ku në çdo pasqyrë ose dritare ai fillon të shohë fantazmën e një vajze të re, e cila dëshpërimisht po përpiqet të vihet në kontakt me të për të kryer qëllimet e saj të hakmarrjes kundër atyre që janë përgjegjës për vdekjen e saj.

Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mirrors 2
Vlerësimi IMDb 4.9 12,296 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 288 vota

Regjizori

Aktorët

Nick Stahl isMax Matheson
Max Matheson
William Katt isJack Matheson
Jack Matheson
Emmanuelle Vaugier isElizabeth Reigns
Elizabeth Reigns
Lawrence Turner isKeller Landreaux
Keller Landreaux
Evan Jones isHenry Schow
Henry Schow
Stephanie Honoré isEleanor Reigns
Eleanor Reigns
Wayne Pére isDetective Piccirilli
Detective Piccirilli
Lance E. Nichols isDetective Huston
Detective Huston
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Ginger Snaps (2000) me Titra Shqip
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip