Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Mindhunters (2004) me Titra Shqip

Mindhunters (2004) me Titra Shqip

Për shtatë profilistë elitarë, gjetja e një vrasësi serial është një proces eliminimi. I tyre.May. 07, 2004Finland106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtatë agjentë premtues të FBI -së duhet të kalojnë një test përfundimtar për t’u bërë profilizues psikologjikë. Ata më pas transportohen në një ishull të shkretë nga Jake Harris, një instruktor i metodave jo-ortodokse, dhe këtu ata duhet të luftojnë me një vrasës serial të fiksuar pas kohës, të quajtur “kukullaxhiu”. Por simulimi bëhet realitet kur një nga një anëtarët e ekipit bien viktima të kurtheve gjeniale që synojnë dobësitë e tyre.

Mindhunters (2004) me Titra Shqip
Mindhunters (2004) me Titra Shqip
Mindhunters (2004) me Titra Shqip
Mindhunters (2004) me Titra Shqip
Mindhunters (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mindhunters
Vlerësimi IMDb 6.4 59,471 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 837 vota

Regjizori

Renny Harlin
Regjizori

Aktorët

Kathryn Morris isSara Moore
Sara Moore
Jonny Lee Miller isLucas Harper
Lucas Harper
LL Cool J isGabe Jensen
Gabe Jensen
Christian Slater isJ.D. Reston
J.D. Reston
Patricia Velásquez isNicole Willis
Nicole Willis
Clifton Collins Jr. isVince Sherman
Vince Sherman
Eion Bailey isBobby Whitman
Bobby Whitman
Will Kemp isRafe Perry
Rafe Perry
Val Kilmer isJake Harris
Jake Harris
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Chance (2020)
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Foxfire 1996
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip