Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Milk (2008) me Titra Shqip

Milk (2008) me Titra Shqip

Mos u përzieni kurrë.Nov. 05, 2008USA128 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia dramatike e Harvey Milk, një aktivist dhe politikan homoseksual, i cili u zgjodh si mbikëqyrës në Bashkinë e San Franciskos dhe që u vra në vitin 1978, së bashku me kryebashkiakun George Moscone, nga paraardhësi i tij Dan White, që më vonë nxiti një gjyq shumë të diskutuar që tronditi opinionin publik dhe komunitetin homoseksual amerikan.

Milk (2008) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Milk
Vlerësimi IMDb 7.5 169,497 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 1,690 vota

Regjizori

Gus Van Sant
Regjizori

Aktorët

Sean Penn isHarvey Milk
Harvey Milk
Emile Hirsch isCleve Jones
Cleve Jones
Josh Brolin isDan White
Dan White
Diego Luna isJack Lira
Jack Lira
James Franco isScott Smith
Scott Smith
Alison Pill isAnne Kronenberg
Anne Kronenberg
Victor Garber isMayor Moscone
Mayor Moscone
Denis O'Hare isJohn Briggs
John Briggs
Joseph Cross isDick Pabich
Dick Pabich
Stephen Spinella isRick Stokes
Rick Stokes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In Bed (2005) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
The Human Contract (2008) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip