Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip

Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip

A mund ta ndalojnë një vrasës serial që nuk mund ta ndalojë veten?Jul. 23, 2021United States99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Florida për të zgjidhur një çështje, agjentët e FBI-së Helter dhe Lombardi përplasen me Crawford, një polic lokal i cili po heton një seri vrasjesh të lidhura në të cilat viktima janë gra. Por kur vetë Lombardi rrëmbehet, një luftë kundër kohës fillon për të parandaluar që vrasësi serial ta kthejë atë në viktimën e tij të radhës.

Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Midnight in the Switchgrass
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota

Regjizori

Aktorët

Emile Hirsch isDet. Byron Craw
Det. Byron Craw
Megan Fox isAgent Rebecca Lombardi
Agent Rebecca Lombardi
Bruce Willis isAgent Karl Helter
Agent Karl Helter
Jason Trawick isBartender
Bartender
Welker White isMs. Georgia Kellogg
Ms. Georgia Kellogg
Alec Monopoly isSuspect / Tall Man
Suspect / Tall Man
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Drift GTR (2008) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Transformers: Dark of the Moon 2011
Syriana 2005
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Species III 2004