Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Midnight at the Magnolia (2020)

Midnight at the Magnolia (2020)

This New Year's Eve, the countdown to love is on.Nov. 05, 2020Canada87 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Megi dhe Jack janë miq që nga fëmijëria. Së bashku ata drejtojnë një emision të njohur në radio lokale, të cilin së shpejti zbulojnë se është blerë nga një rrjet kombëtar. Të thirrur nga shefi i tyre për të drejtuar një speciale nga Magnolia, klubi i xhazit i prindërve të tyre, për t’u transmetuar në prag të Vitit të Ri me njerëzit që kanë më shumë rëndësi për ta, të dy vendosin të befasojnë të gjithë duke u deklaruar të angazhuar në mënyrë që të mos zbulojnë se ata sapo janë ndarë. Skenat do të kenë pasoja të papritura në jetën e tyre.

Midnight at the Magnolia (2020)
Midnight at the Magnolia (2020)
Midnight at the Magnolia (2020)
Titulli origjinal Midnight at the Magnolia
Vlerësimi IMDb 5.8 4,256 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 141 vota

Regjizori

Max McGuire
Regjizori

Aktorët

Natalie Hall isMaggie Quinn
Maggie Quinn
Evan Williams isJack Russo
Jack Russo
Steven Cumyn isSteve Quinn
Steve Quinn
Alison Brooks isDeb Clarkson
Deb Clarkson
Hannah Gordon isBianca Bell
Bianca Bell
Susan Hamann isBev Russo
Bev Russo
Eldon Hunter isEldon Hunter
Eldon Hunter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
French Exit (2021)
RED 2 (2013) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip