Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Midnight (2021) me Titra Shqip

Midnight (2021) me Titra Shqip

Një lojë kërcënuese për jetën midis një vrasësi psikopat dhe një gruaje të shurdhërJun. 30, 2021South Korea103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një natë e tensionuar për Kyung-mi dhe nënën e saj (të dyja të shurdhëra) kur bien pre e një vrasësi karizmatik në rrugicat e errëta të Seulit.

Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 미드나이트
Vlerësimi IMDb 6.5 804 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 10 vota

Regjizori

Kwon Oh-seung
Regjizori

Aktorët

Jin Ki-joo isKyung-mi
Kyung-mi
Park Hoon isJong-tak
Jong-tak
Kil Hae-yeon isKyung-mi's mother
Kyung-mi's mother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
The Prey (2011) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002