Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Messi (2014) me Titra Shqip

Messi (2014) me Titra Shqip

Sep. 06, 2014Spain93 Min.TV-Y
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Jeta dhe karriera e futbollistit të famshëm Lionel Messi, treguar duke kombinuar materialin e repertorit dhe rindërtimet e trilluara. Historia se si një nga futbollistët më të mëdhenj argjentinas dhe botëror të të gjitha kohërave, arriti famë pas shumë sakrificash, duke filluar me një problem të rritjes të diagnostikuar kur ai ishte pak më shumë se një fëmijë.

Messi (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Messi
Vlerësimi IMDb 7.3 3,701 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 134 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Becoming 2020
The Dissident (2020)
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Stripped: Los Angeles 2020
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Wordplay 2006
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021