Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Message in a Cell Phone (2000) me Titra Shqip

Message in a Cell Phone (2000) me Titra Shqip

Jan. 01, 2000United States85 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre djem të rinj duhet të thyejnë një kod të postës zanore dhe të kuptojnë se cili është mesazhi para se të zbulohen nga burra të dëshpëruar të cilët nuk do të ndalen para asgjëje për të shkatërruar celularin.

Message in a Cell Phone (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Message in a Cell Phone
Vlerësimi IMDb 5.2 174 vota
Vlerësimi TMDb 0.5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Water Horse 2007 me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Double Dad (2021)
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip