Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Men with Brooms 2002

Men with Brooms 2002

Sep. 20, 2002Canada102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një komedi e zgjuar që ndjek katër miq shumëvjeçarë të bashkuar nga dëshirat e fundit të trajnerit të tyre të ndjerë së fundmi dhe u nisën për të fituar Fshesën e Artë.

Men with Brooms 2002
Titulli origjinal Men with Brooms
Vlerësimi IMDb 5.8 4,297 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 17 vota

Regjizori

Paul Gross
Regjizori

Aktorët

Paul Gross isChris Cutter
Chris Cutter
Molly Parker isAmy Foley
Amy Foley
Leslie Nielsen isGordon Cutter
Gordon Cutter
Peter Outerbridge isJames Lennox
James Lennox
Michelle Nolden isJulie Foley
Julie Foley
Connor Price isBrandon Foley
Brandon Foley
James Allodi isNeil Bucyk
Neil Bucyk
Jed Rees isEddie Strombeck
Eddie Strombeck
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Croods: A New Age 2020
Back to School (2019) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Intern 2000
Willy’s Wonderland 2021
It Takes Three (2021) me Titra Shqip
Top Secret! (1984)
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
All About Anna (2005) me Titra Shqip