Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip

Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip

Jan. 17, 2007FranceNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një inspektor i sapo transferuar në rajonin e vogël Mount Blanc mori një rast të çuditshëm, të një njeriu trupi i të cilit ishte bllokuar në akull për 15 vjet – dhe prindërit e tij menduan se ai ishte në Australi gjatë gjithë kohës.

Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mémoire de glace
Vlerësimi IMDb 5.2 109 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 3 vota

Regjizori

Aktorët

Yannis Baraban isLe lieutenant Le Kerrec
Le lieutenant Le Kerrec
Ludmila Mikaël isMarthe Rebatet
Marthe Rebatet
Natalia Dontcheva isJeanne Rebatet
Jeanne Rebatet
Marie Sambourg isRebecca Rebatet
Rebecca Rebatet
Patrick Fierry isCharles Rebatet
Charles Rebatet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
Goodbye, Butterfly (2021)
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Kickboxer 1989