Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Meander (2021) me Titra Shqip

Meander (2021) me Titra Shqip

Sapo u zgjove i mbërthyer në një tub plot me kurthe vdekjeprurëse. Sa larg do të shkoni?May. 26, 2021France91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi hipi në makinën e një të huaji, Lisa zgjohet brenda një tubacioni të ngushtë. Në krahun e saj, ajo ka një pajisje që shënon një numërim mbrapsht. Ajo nuk e ka idenë pse është atje, por së shpejti kupton se për t’i mbijetuar grackës klaustrofobike do t’i duhet të provojë kufijtë e saj fizikë dhe psikologjikë.

Meander (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Méandre
Vlerësimi IMDb 5.7 364 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 29 vota

Regjizori

Mathieu Turi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Our Friend (2021) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap (2021) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
The Last Paradiso 2021
Oxygen (2021)
Another Round 2020 me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
Into the Beat (2020)