Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Meander (2021) me Titra Shqip

Meander (2021) me Titra Shqip

Sapo u zgjove i mbërthyer në një tub plot me kurthe vdekjeprurëse. Sa larg do të shkoni?May. 26, 2021France91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi hipi në makinën e një të huaji, Lisa zgjohet brenda një tubacioni të ngushtë. Në krahun e saj, ajo ka një pajisje që shënon një numërim mbrapsht. Ajo nuk e ka idenë pse është atje, por së shpejti kupton se për t’i mbijetuar grackës klaustrofobike do t’i duhet të provojë kufijtë e saj fizikë dhe psikologjikë.

Meander (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Méandre
Vlerësimi IMDb 5.7 364 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 29 vota

Regjizori

Mathieu Turi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Inside (2007) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
The Bourne Ultimatum 2007
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Echo Boomers (2020)
Sherni (2021) me Titra Shqip
Dark Exorcism (2015) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip