Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mean Creek (2004) me Titra Shqip

Mean Creek (2004) me Titra Shqip

Nën sipërfaqe, të gjithë kanë një sekret.Jan. 15, 2004United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

I urti Samo dhe vëllai i tij më i madh Rocky vijnë me një plan për t’i dhënë një mësim Xhorxhit, ngacmuesit të shkollës. Ideja është që të ftohet Xhorxhi në një mbrëmje në liqen për ta poshtëruar. Kur arrin dita e caktuar, Sam do të dëshironte të tërhiqej, por është tepër vonë …

Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mean Creek
Vlerësimi IMDb 7.2 30,905 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 252 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Making Love 2000
Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
The Way Back (2020) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip