Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.co
  • Server 4dood.so
Redemption Day 2021

Redemption Day 2021

Taking his wife was their last mistake.Jan. 08, 2021United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sapo u kthye në shtëpi, gruaja e kapitenit të dekoruar detar amerikan Brad Paxton (Gary Dourdan), Kate, rrëmbehet nga një grup terrorist ndërsa punonte në Marok. Ai detyrohet të kthehet në veprim për një operacion të guximshëm dhe vdekjeprurës për të shpëtuar gruan që do.

Redemption Day 2021
Redemption Day 2021
Redemption Day 2021
Redemption Day 2021
Titulli origjinal Redemption Day
Vlerësimi IMDb 6.6 21,278 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 110 vota

Regjizori

Hicham Hajji
Regjizori

Aktorët

Gary Dourdan isBrad Paxton
Brad Paxton
Serinda Swan isKate Paxton
Kate Paxton
Andy García isAmbassador Williams
Ambassador Williams
Brice Bexter isYounes Laalej
Younes Laalej
Ernie Hudson isEd Paxton
Ed Paxton
Martin Donovan isTom Fitzgerald
Tom Fitzgerald
Robert Knepper isMysterious Oil Lobbyist
Mysterious Oil Lobbyist
Samy Naceri isJaafar El Hadi
Jaafar El Hadi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

122 2019
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Escape from Tarkov. Raid. (2021)
Forensic (2020)
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Species II 1998
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip