Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Mayday (2021) me Titra Shqip

Mayday (2021) me Titra Shqip

Koha për tu zgjuar.Oct. 01, 2021USA100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ana transportohet në një tokë ëndërrimtare dhe të rrezikshme, ku bashkohet me një ushtri vajzash të përfshira në një luftë të pafund. Megjithëse gjen forcë të papritur, Ana së shpejti do të kuptojë se ajo nuk është vrasësi që ata duan të jetë.

Mayday (2021) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mayday
Vlerësimi IMDb 4.5 281 vota
Vlerësimi TMDb 8 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jumper 2008
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Legion 2010
Meetings with Remarkable Men 1979
A Writer’s Odyssey 2021
Sylvie’s Love 2020
Hillbilly Elegy 2020
The Man with the Iron Fists 2012