Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Maya the Bee: The Honey Games 2018

Maya the Bee: The Honey Games 2018

Feb. 02, 2018Germany85 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Maya tepër entuziastë turpëron aksidentalisht Perandoreshën e Buzztropolis, ajo është e detyruar të bashkohet me një ekip dhe të konkurrojë në Lojërat e Mjaltit për një shans për të shpëtuar hojet e saj.

Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Titulli origjinal Maya the Bee: The Honey Games
Vlerësimi IMDb 5.6 765 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 41 vota

Regjizori

Aktorët

Coco Jack Gillies isMaya (voice)
Maya (voice)
Benson Jack Anthony isWilli (voice)
Willi (voice)
Richard Roxburgh isFlip (voice)
Flip (voice)
Justine Clarke isQueen (voice)
Queen (voice)
Marney McQueen isEmpress (voice)
Empress (voice)
Peter McAllum isMantis (voice)
Mantis (voice)
Linda Ngo isViolet (voice)
Violet (voice)
Cam Ralph isBedford (voice)
Bedford (voice)
Jordan Hare isSpinder (voice)
Spinder (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrath of the Titans 2012
X-Men Origins: Wolverine 2009
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Jumper 2008
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn 2021
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip