Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Martyrs Lane (2021) me Titra Shqip

Martyrs Lane (2021) me Titra Shqip

Një histori fantazmash.Aug. 19, 2021United Kingdom97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Angli. Dhjetëvjeçarja Leah (Kiera Thompson) jeton me babanë e saj Thomas (Steven Cree), nënën Sarah (Denise Gough) dhe motrën më të madhe Bex (Hannah Rae). Megjithë praninë e vazhdueshme të famullitarëve që frekuentojnë shtëpinë gjatë ditës, gjatë natës shtëpia e madhe duket e zymtë dhe plot hije. Dhe natën Lea vizitohet nga një vajzë e panjohur (Sienna Sayer), me të cilën ajo krijon një miqësi të fortë.

Martyrs Lane (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Martyrs Lane
Vlerësimi IMDb 5.6 371 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Carver 2008
After.Life (2009) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
The Boy Behind the Door (2021) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Sator 2020
Madhouse (2004) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip