Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Man of the House (2005) me Titra Shqip

Man of the House (2005) me Titra Shqip

Mbrojtja e dëshmitarëve është një sfidë. Të jetosh me ta është e pamundur.Feb. 25, 2005USA100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Roland Sharp, një Texas Ranger, ka për detyrë të mbrojë një grup nxitëse të tifozëve që ishin dëshmitarë të vrasjes së një tregtari të madh droge. Për ta bërë këtë, ai duhet të pretendojë të jetë asistenti i trajnerit të vajzave dhe të lëvizë me to.

Man of the House (2005) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Man of the House
Vlerësimi IMDb 5.4 23,461 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 345 vota

Regjizori

Stephen Herek
Regjizori

Aktorët

Tommy Lee Jones isRanger Roland Sharp
Ranger Roland Sharp
Kelli Garner isBarbara 'Barb' Thompson
Barbara 'Barb' Thompson
Anne Archer isProfessor Molly McCarthy
Professor Molly McCarthy
Brian Van Holt isAgent Eddie Zane
Agent Eddie Zane
Shea Whigham isRanger Holt
Ranger Holt
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Infidel 2019
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
The Patriot 2000
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip