Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Man in Love (2021) me Titra Shqip

Man in Love (2021) me Titra Shqip

Apr. 01, 2021Taiwan115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

A-cheng shpengon borxhet për një gangster dhe për ta bërë këtë ai nuk kursehet në dhunë, por gjithashtu di të jetë i butë me ata që e meritojnë. Ai ka dashuri në shikim të parë për Hao-ting, vajzën e njërit prej debitorëve, por djali njeh vetëm botën e nëntokës dhe prandaj fillon një shoqërim të ashpër dhe primitiv që përfshin zvogëlimin e borxheve të vajzës në këmbim të takimeve të mjerueshme. Kur Hao-ting sheh mirë tek ai, retë e melodramës trashen dhe A-cheng do të duhet të merret me natyrën e punës së tij.

Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 當男人戀愛時
Vlerësimi IMDb 7 752 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 7 vota

Regjizori

Chen-Hao Yin
Regjizori

Aktorët

Roy Chiu isMeng-Cheng Chang
Meng-Cheng Chang
Tiffany Hsu isHao-Ting Wu
Hao-Ting Wu
Tsai Chen-Nan isA-Cheng's Dad
A-Cheng's Dad
Hsin-Ling Chung isMadam Tsai
Madam Tsai
Lan Wei-Hua isA-Cheng's Brother / Da-Wei
A-Cheng's Brother / Da-Wei
Peace Yang isA-Cheng's Sister-in-law / Shu-Lin
A-Cheng's Sister-in-law / Shu-Lin
Ching-Pu Tan isHao-Ting's Dad
Hao-Ting's Dad
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Inferno 1999
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
A Taste of Christmas 2020
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip