Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Man About Dog 2004

Man About Dog 2004

In the race for their lives they had to come from behind... doggy style.Oct. 01, 2004Ireland85 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre miq pa fat përpiqen të paguajnë një borxh kumari me ndihmën e një zagari që ndodh të jetë një mallkim natyral i lepurit. Mo Chara i detyrohet 50,000 £ një bookie në Belfast, dhe me ndihmën e shokëve të tij `Budallenj’ Paulsey dhe Scud Murphy, vendos të shkojë në jug me shpresën për të parë një njeri me një qen.

Man About Dog 2004
Titulli origjinal Man About Dog
Vlerësimi IMDb 6.5 963 vota
Vlerësimi TMDb 6 7 vota

Regjizori

Aktorët

Allen Leech isMo Chara
Mo Chara
Tom Murphy isCerebral Paulsy
Cerebral Paulsy
Sean McGinley isJ.P. McCallion
J.P. McCallion
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Happiest Season 2020
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
The After Party (2018) me Titra Shqip
Moxie 2021
Get the Goat 2021
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip