Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Malik (2021) me Titra Shqip

Malik (2021) me Titra Shqip

Jul. 15, 2021India161 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një e kaluar e mbushur me krim, vdekje dhe dhimbje i tregohet Freddy, një kriminel i mitur, i cili është caktuar të eliminojë xhaxhain e tij të larguar Sulaiman, një patriark i plakur, ndërsa ishte prapa hekurave.

Malik (2021) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal മാലിക്
Vlerësimi IMDb 8.4 8,284 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 17 vota

Regjizori

Lee Whittaker
Regjizori

Aktorët

Fahadh Faasil isAhammadali Sulaiman
Ahammadali Sulaiman
Vinay Forrt isDavid Christudas
David Christudas
Jalaja isJameela (Sulaiman's Mother)
Jameela (Sulaiman's Mother)
Salim Kumar isMoosakka
Moosakka
Joju George isAnwar Ali
Anwar Ali
Dileesh Pothan isAboobacker
Aboobacker
Parvathy Krishna isDr. Shermin
Dr. Shermin
Dinesh Prabhakar isPeter Esthappan
Peter Esthappan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hotel Rwanda 2004
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013)
Jaded 1998
Cruel Intentions 3 2004
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
American Ninja 2: The Confrontation 1987
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip