Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Malignant (2021) me Titra Shqip

Malignant (2021) me Titra Shqip

Një vizion i ri i terrorit.Sep. 01, 2021USA111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Madison është paralizuar nga vizionet tronditëse të vrasjeve të tmerrshme dhe mundimi i saj përkeqësohet kur zbulon se ëndrrat janë realitete tmerruese.

Malignant (2021) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Malignant
Vlerësimi IMDb 6.7 2,690 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 195 vota

Regjizori

James Wan
Regjizori

Aktorët

Annabelle Wallis isMadison Mitchell
Madison Mitchell
Maddie Hasson isSydney Lake
Sydney Lake
George Young isDetective Kekoa Shaw
Detective Kekoa Shaw
Michole Briana White isDetective Regina Moss
Detective Regina Moss
Mckenna Grace isYoung Madison Mitchell
Young Madison Mitchell
Jacqueline McKenzie isDr. Florence Weaver
Dr. Florence Weaver
Jake Abel isDerek Mitchell
Derek Mitchell
Ray Chase isGabriel (voice)
Gabriel (voice)
Jean Louisa Kelly isJane Doe / Serena
Jane Doe / Serena
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Phobias 2021
Species III 2004
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
The Marksman 2021
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip