Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Making Monsters (2019) me Titra Shqip

Making Monsters (2019) me Titra Shqip

Ne do të argëtohemi shumë!Sep. 07, 2019Canada82 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shakaxhi i njohur i mediave sociale dhe e dashura e tij, gjatë një fundjave idilike në fshat, vetë-bëhen protagonistë të një shakaje të egër, jeta e së cilëve është në rrezik.

Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Making Monsters
Vlerësimi IMDb 5.7 211 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Beast 2020
Poseidon 2006
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Live Free or Die Hard (2007) me Titra Shqip
Natasha 2007
Superstition (2001) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Fracture 2007
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009
Hitman (2007) me Titra Shqip