Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Making Love 2000

Making Love 2000

Feb. 11, 2000Italy107 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një natë në gusht 1968 në bregun e Moldavës violinisti Jeno, së bashku me Costanza rikthejnë fragmente të ekzistencës së tyre. Jeno tregon kur ai ishte ende fëmijë dhe luante violinë pa e ditur muzikën, duke ngushëlluar derrat që dërgoheshin në thertore. Jeno kujton bukuroshen Sophie, një pianiste e famshme, të cilën vite më vonë do t’ja pushtojë zemrën me muzikën e saj. Pastaj ai kujton Collegium Musicum të cilin ka privilegjin ta ndjekë falë bursës, dhe ku lindi miqësia e tij me Davidin.

Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Making Love 2000
Titulli origjinal Canone inverso
Vlerësimi IMDb 7.2 1,140 vota
Vlerësimi TMDb 7 44 vota

Regjizori

Aktorët

Hans Matheson isJeno Varga
Jeno Varga
Mélanie Thierry isSophie Levi
Sophie Levi
Lee Williams isDavid Blau
David Blau
Gabriel Byrne isil violinista/Jeno Varga adulto
il violinista/Jeno Varga adulto
Ricky Tognazzi isBaron Blau
Baron Blau
Peter Vaughan isBarone Blau
Barone Blau
Nia Roberts isCostanza
Costanza
Andy Luotto isMaestro Hischbaum
Maestro Hischbaum
Mattia Sbragia isMaestro Weigel
Maestro Weigel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Meander (2021) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Natasha 2007
Hotel Rwanda 2004
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Casino 1995
CQ 2001
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Naandhi 2021
Boulevard (2014) me Titra Shqip