Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip

Make Us Dream (2018) me Titra Shqip

Nov. 15, 2018United Kingdom104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Steven Gerrard u bë ndoshta lojtari më i madh në historinë e Liverpool FC, por e bëri këtë kur suksesi dhe trofetë po binin. U bë misioni i tij personal të ngrinte klubin e famshëm përsëri në majë. Kjo besnikëri e ngriti atë në statusin si Zoti me tifozët e Liverpool, por ishte një barrë e padurueshme, duke sjellë me vete një ndjenjë të thellë të përgjegjësisë për të përmbushur pritjet e tyre dhe të tij.

Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Make Us Dream
Vlerësimi IMDb 8 2,676 vota
Vlerësimi TMDb 8 42 vota

Regjizori

Sam Blair
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Wordplay 2006
Becoming 2020
The Year Earth Changed 2021
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Messi (2014) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020