Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Make It Happen 2008

Make It Happen 2008

Hear The Music. Feel The Beat.Aug. 08, 2008United States90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lauryn është një vajzë që jeton në Indianën e largët dhe e cila vendos të shkojë në Çikago në ndjekje të një ëndrre: të hyjë në Shkollën e Muzikës dhe Vallëzimit të Çikagos, akademinë e arteve skenike. Megjithatë, fati nuk e ndihmoi dhe kërkesa e saj për pranim u refuzua. Kështu Lauryn detyrohet të kërkojë punë në një klub burlesk, pak më pak se një vend striptizmi. Por përfundon duke u bërë një trampolinë e papritur drejt situatave të reja.

Make It Happen 2008
Titulli origjinal Make It Happen
Vlerësimi IMDb 5.5 6,043 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 230 vota

Regjizori

Darren Grant
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Burn After Reading 2008
Snowpiercer (2013)
Wicked (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Blind Dating 2006
A Dangerous Method 2011
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Suburra (2015)
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Happiest Season 2020