Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip

Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip

Apr. 01, 2021Russia136 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Komisari Igor Grom, i njohur për vendosmërinë dhe aftësitë e tij të veçanta për të kapur kriminelët, përballet me një rast i cili e vendos në pozita të vështira sapo shfaqet një njeri i maskuar me nofkën “Doktori i Fatkeqësive”. Zbulimi i identitetit të tij vendos për fatin e gjithë qytetit.

Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Майор Гром: Чумной Доктор
Vlerësimi IMDb 6.5 2,821 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 41 vota

Regjizori

Oleg Trofim
Regjizori

Aktorët

Lyubov Aksyonova isYuliya Pchelkina
Yuliya Pchelkina
Aleksey Maklakov isInspector Fyodor Prokopenko
Inspector Fyodor Prokopenko
Sergey Goroshko isSergey Razumovsky
Sergey Razumovsky
Mikhail Evlanov isEvgeny Strelkov
Evgeny Strelkov
Oleg Chugunov isAlexey Makarov
Alexey Makarov
Anton Bogdanov isRingleader
Ringleader
Aleksandr Kakuev isPolice Officer
Police Officer
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
Terminator 2: Judgment Day 1991
X-Men: Apocalypse 2016
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
Bloodsport 1988
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
The Cure (2020)
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)