Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mainstream (2020)

Mainstream (2020)

Like him. Or not.Sep. 05, 2020United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

E zënë duke punuar si banakiere në një klub të Hollywood me shoqen e saj më të mirë – dhe nganjëherë të dashurin – Jake, Frankie mendon se çfarë vlerëson vërtet shoqëria e sotme. Kur takon Link, ai fillon ta filmojë atë dhe të ngarkojë në internet shfrenimet e tij anti-konsumizëm. Me Jake në bord, treshja e të panjohurve shpejt bëhet e famshme në internet. Por kur menaxheri Mark fillon të bëjë kërkesa për të sjellë gjithnjë e më shumë para dhe Link shndërrohet në gjithçka që ai gjithmonë ka kritikuar, Frankie e gjen veten të ballafaquar me një pyetje thelbësore: a është ajo gjithashtu duke u bërë si përbindëshi që ajo vazhdoi të krijojë?

Mainstream (2020)
Mainstream (2020)
Mainstream (2020)
Mainstream (2020)
Mainstream (2020)
Mainstream (2020)
Mainstream (2020)
Titulli origjinal Mainstream
Vlerësimi IMDb 4.8 1,294 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 13 vota

Regjizori

Gia Coppola
Regjizori

Aktorët

Maya Hawke isFrankie
Frankie
Jason Schwartzman isMark Schwartz
Mark Schwartz
Alexa Demie isIsabelle Roberts
Isabelle Roberts
Casey Frey isMartin from Temecula
Martin from Temecula
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Happily 2021
The Usual Suspects 1995
Pagglait 2021
News of the World 2020
Godzilla 2014
Lovecut 2020
The Priest 2021
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Perfect Creature 2007
Joker (2019)
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Syriana 2005