Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip

Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip

Gjithmonë ka një çmim për të paguarFeb. 14, 2020Canada143 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gamache, një dinasti rrobaqepësish, kanë veshur familjen mafioze Paternò për tre breza. Vincent punon në emër të kumbarit Frank dhe djalit të tij Giaco. I hallakatur dhe i pamatur, përpiqet të fitojë fushën duke i bërë përshtypje kumbarit. Pa e ditur Paternò, ai gjithashtu arrin të përfundojë një operacion të madh dhe të marrë favoret e tij. I shtyrë nga xhelozia, Giaco do të zbulojë megjithatë se si Vincent është fajtor për një akt monstruoz, duke bërë që Gamache të mohojë djalin e tyre. Kështu fillon një luftë e ndaluar midis dy klaneve.

Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mafia Inc.
Vlerësimi IMDb 6.9 969 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 24 vota

Regjizori

Daniel Grou
Regjizori

Aktorët

Sergio Castellitto isFrank Paternò
Frank Paternò
Marc-André Grondin isVincent
Vincent "Vince" Gamache
Gilbert Sicotte isHenri Gamache
Henri Gamache
Mylène Mackay isSofie Gamache
Sofie Gamache
Donny Falsetti isGiaco Paternò
Giaco Paternò
Tony Nardi isZizi Zippo
Zizi Zippo
Cristina Rosato isVicky Di Renzi
Vicky Di Renzi
Michael Ricci isPatrizio Paternò
Patrizio Paternò
Vittorio Rossi isRicardo Galati
Ricardo Galati
Domenic Di Rosa isToto Russo
Toto Russo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Apostle (2018) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Cherry 2021
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip