Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip

Madras Cafe (2013) me Titra Shqip

Përgjoni të vërtetënAug. 23, 2013India130 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vikram Singh, një agjent i shërbimeve sekrete indiane, dërgohet në një ishull të munduar nga një gueril dhe një grup rebelësh. Duke u gjendur në mes të një skenari ku armiku nuk ka fytyrë dhe e vetmja gjë që mund të bëjë është të mos e heqë vëmëndjen, Vikram takon Jaya në rrugën e tij, një gazetare karizmatike dhe pasionante e cila po përpiqet të zbulojë se çfarë fshihet pas asaj lufte civile. Kërkimi i tyre për të vërtetën do të çojë në zbulimin e një komploti edhe më të madh kundër Indisë.

Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Madras Cafe
Vlerësimi IMDb 7.7 23,926 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 80 vota

Regjizori

Aktorët

John Abraham isMajor Vikram Singh
Major Vikram Singh
Nargis Fakhri isJaya Sahni
Jaya Sahni
Raashii Khanna isRuby Singh
Ruby Singh
Siddhartha Basu isRobin Dutt
Robin Dutt
Ajay Rathnam isAnna Bhaskaran
Anna Bhaskaran
Prakash Belawadi isBala Krishnan
Bala Krishnan
Piyush Pandey isCabinet Secretary of India
Cabinet Secretary of India
Dinesh Prabhakar isRajshekaran
Rajshekaran
Leena Maria Paul isTamil Rebel
Tamil Rebel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Duel (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Blitz (2011) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Archenemy 2020
Tracks (2013) me Titra Shqip
From Straight A’s to XXX (2017) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018