Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Madison 2001

Madison 2001

A town's future is riding with one man.Jan. 23, 2001United States99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Indiana, 1971: qyteti i Madison, tashmë në një krizë ekonomike, rrezikon poshtërimin e mos marrjes pjesë në garën me varka që mban emrin e tij; varka “Miss Madison”, është në gjendje shumë të keqe dhe ka shumë nevojë për një motor të ri. Vetëm Jim, i cili ka dalë në pension nga gara pas një aksidenti,  do të jetë në gjendje të shpëtojë nderin e qytetit.

Madison 2001
Titulli origjinal Madison
Vlerësimi IMDb 6.3 1,264 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 15 vota

Regjizori

Aktorët

Jim Caviezel isJim McCormick
Jim McCormick
Jake Lloyd isMike McCormick
Mike McCormick
Mary McCormack isBonnie McCormick
Bonnie McCormick
Bruce Dern isHarry Volpi
Harry Volpi
Paul Dooley isMayor Don Vaughn
Mayor Don Vaughn
Brent Briscoe isTony Steinhardt
Tony Steinhardt
Reed Diamond isSkip Naughton
Skip Naughton
Chelcie Ross isRoger Epperson
Roger Epperson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

300 2006
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip