Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Made in Chinatown (2021)

Made in Chinatown (2021)

When a Chinese guy joins the Mob... FUHGEDDABOUDIT!!May. 10, 2021United StatesTV-14
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një i ri kinez që është askushi, vendos që të bëhet Don” në Mafien Italiane. Rezulton se fitimi i respektit, gjetja e dashurisë dhe zbulimi i identitetit të tij nuk vjen aq lehtë. Ai do të duhet të luftojë për në majë.

Made in Chinatown (2021)
Made in Chinatown (2021)
Made in Chinatown (2021)
Made in Chinatown (2021)
Titulli origjinal Made in Chinatown
Vlerësimi IMDb 3.7 139 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

James Lew
Regjizori

Aktorët

Jay Kwon is
"Vinny" Chow
Shuya Chang isMay Wong
May Wong
Raymond J. Barry isSean O'Greedy
Sean O'Greedy
Tony Darrow isAl Capela
Al Capela
Vincent Pastore isAmadore Condimento
Amadore Condimento
Lo Meng isHung Phat
Hung Phat
Tony Ray Rossi isFountain Soda Eddie
Fountain Soda Eddie
William DeMeo isProduce Joe
Produce Joe
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollow Man II 2006
22 Jump Street 2014
Flora & Ulysses 2021
#Lucky Number (2015)
Get the Goat 2021
Outsourced 2007
American Ninja 2: The Confrontation 1987
Skylines 2020
Wonder Woman 2017
Kickboxer: Retaliation 2018
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005