Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Made 2001

Made 2001

Welcome to disorganized crime.Jul. 13, 2001United States94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy boksierë aspirantë dhe miq të tyre të përjetshëm përfshihen në një skemë të pastrimit të parave përmes një grupi të nivelit të ulët të krimit të organizuar.

Made 2001
Made 2001
Titulli origjinal Made
Vlerësimi IMDb 6.4 17,628 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 124 vota

Regjizori

Jon Favreau
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Monster (2018)
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Back to School (2019) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip