Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Madame Claude 2021

Madame Claude 2021

Apr. 02, 2021France112 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të viteve 1960, Madame Claude mbretëron mbi Parisin dhe më gjerë falë biznesit të saj të lulëzuar si një maitrese e klasit të lartë. Duke rikrijuar kodet e prostitucionit, duke adoptuar një sjellje të klasës së mesme të lartë dhe duke shpikur një kontekst të respektueshëm për biznesin e saj, ajo shndërrohet në një grua të suksesshme, e respektuar si në qarqet politike ashtu edhe në botën kriminale. Kështu ajo bëhet një grua e fuqishme që jeton në një mjedis të dominuar nga burrat në prag të lëvizjeve feministe. Gjithçka do të ndryshojë për të ditën kur ajo takohet me Sidonie, e kundërta e saj e saktë, por edhe alter egoja e saj, e cila do të shkaktojë shembjen e perandorisë që ajo krijoi.

Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Madame Claude 2021
Titulli origjinal Madame Claude
Vlerësimi IMDb 5.4 2,449 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 110 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Hannibal 2001
The Sicilian Clan 1969
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip