Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip

Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip

Wrong Time. Wrong Place. Wrong Number.Feb. 24, 2006United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ishte në Nju Jork me një mik, Slevin Kelevra e gjen veten në mes të një lufte për kontrollin e territorit midis dy bandave rivale, asaj të udhëhequr nga Rabini dhe asaj të udhëhequr nga Bosi. Slevin përfundon kështu nën mbikëqyrjen e Detektivit Brikowski dhe për të provuar pafajësinë e tij ai është i detyruar të kryejë një komplot të zgjuar …

Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lucky Number Slevin
Vlerësimi IMDb 7.7 302,326 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 3,056 vota

Regjizori

Paul McGuigan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Game of Death (1978) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Cruel Intentions 3 2004
Children of Men (2006)
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
The Patriot 2000
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020