Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
#Lucky Number (2015)

#Lucky Number (2015)

What would YOU do with a superstars old phone number?Sep. 01, 2015United States80 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Bret, një gazetar aspirues sportiv nga New York, merr një kthesë të papritur kur gjen në duar numrin e vjetër të telefonit celular të idhullit të tij, super yllit të basketbollit Tyson ‘The Saint’ St. James. Duke përdorur numrin si një leje për të hyrë në ngjarjet dhe klubet ekskluzive, Bret përpiqet ti bëjë përshtypje vajzës se ëndrrave të tij derisa Shenjtori të zbulojë se çfarë po bën.

#Lucky Number (2015)
#Lucky Number (2015)
Titulli origjinal #Lucky Number
Vlerësimi IMDb 5 459 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Pelphrey isBret Reynolds
Bret Reynolds
Natalie Hall isNikki Page
Nikki Page
Method Man isTyson 'The Saint' St. James
Tyson 'The Saint' St. James
Malcolm Goodwin isGarrett 'G' Brown
Garrett 'G' Brown
Joseph Russo isMichael 'Paz' Pazzo
Michael 'Paz' Pazzo
Priscilla Lopez isBret's Mom
Bret's Mom
Robert T. Bogue isVance Avery
Vance Avery
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Bear 2020
Mama Weed (2020)
Pagglait 2021
The Paper Tigers 2021
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
29th Street 1991
Death to 2020 2020
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Made 2001
Happiest Season 2020
Deadpool 2016