Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lower City (2005) me Titra Shqip

Lower City (2005) me Titra Shqip

Dashuro për të jetuar. Jeto të dashurosh.May. 16, 2005Brazil98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Deco dhe Naldinho kanë qenë gjithmonë miq dhe tani ata janë gjithashtu partnerë biznesi: ata kanë një varkë me të cilën merren me kontrabandë. Sapo në qytetin e poshtëm të Salvadorit takojnë Karinna, një striptiste me të cilën bien të dy në dashuri. Rezultati është një trekëndësh dashurie që çon në xhelozi dhe prishjen e miqësisë historike. Por lidhja morbide që ka lindur midis të treve tejkalon edhe këto ndjenja dhe i lidh ato deri në pikën që t’i çojë drejt një fati të shënjuar.

Lower City (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cidade Baixa
Vlerësimi IMDb 6.6 3,724 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 42 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Woman in the Window (2021)
Natasha 2007
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Another Round 2020 me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Apostle (2018) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip