Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip

Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip

Dec. 03, 2005Unknown88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtetet e Bashkuara, fundi i viteve 1800: Missie, një mësuese e re që pret një fëmijë, ndjek ëndrrën e burrit të saj Willie për të ndërtuar një fermë në Perëndim. Pas një udhëtimi të gjatë, të dy mbërrijnë në Tettsford Junction, marrin një vend të lirë dhe, me ndihmën e miqve të rinj, fillojnë të punojnë shumë.

Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love's Long Journey
Vlerësimi IMDb 7.3 2,131 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 29 vota

Regjizori

Aktorët

Erin Cottrell isMissie LaHaye
Missie LaHaye
Dale Midkiff isClark Davis
Clark Davis
Logan Bartholomew isWillie LaHaye
Willie LaHaye
Drew Tyler Bell isJeff LaHaye
Jeff LaHaye
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dear Christmas 2020
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
As Luck Would Have It 2021 me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
High Ground (2020)
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
Shane (1953) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021)
Old Henry (2021) me Titra Shqip