Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Lovecut 2020

Lovecut 2020

Jan. 22, 2020Switzerland94 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përmes tre historive të ndërthurura, temat si identiteti, dashuria dhe seksualiteti janë hulumtuar, në një shoqëri dixhitale që ndryshon me shpejtësi dhe ofron shumë mundësi, si dhe sfida ekstreme. Kështu ne hyjmë në jetën e gjashtë adoleshentëve rebelë për të kuptuar më mirë se çfarë do të thotë të jesh i ri dhe i guximshëm në shekullin e 21.

Lovecut 2020
Lovecut 2020
Lovecut 2020
Titulli origjinal Lovecut
Vlerësimi IMDb 5.3 141 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

School’s Out Forever 2021
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Kickboxer: Vengeance 2016
CODA (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
George Washington 2000