Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love Spreads (2021) me Titra Shqip

Love Spreads (2021) me Titra Shqip

Jun. 18, 2021N/A93 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Grupi Rock Glass Heart fshihet në një vilë të largët për të gjetur frymëzim dhe energji për albumin e tyre të ri. E gjitha varet nga ylli Kelly, por kur frymëzimi është i ngadaltë për të mbërritur, tensionet do të fillojnë të ndërtohen.

Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love Spreads
Vlerësimi IMDb 5.1 39 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Hannibal 2001
Snowpiercer (2013)
Men with Brooms 2002
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Intern 2000
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Revolver (2005)